• Wpisów: 277
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 14 dni temu, 17:45
  • Licznik odwiedzin: 22 536 / 688 dni
 
bookocholik
 
"Życie Elli Harper nie przypomina bajki – dziewczyna nie ma ojca, często przeprowadza się z miasta do miasta, ciężko pracuje i codziennie walczy, by związać koniec z końcem. Jedynie marzenia o lepszym jutrze podtrzymują ją na duchu. Czy jest szansa, aby się spełniły?
Nagle za sprawą członków rodziny Royal Ella trafia do świata bogactwa i luksusu. Nie wie jednak, że ta piękna otoczka skrywa niewyobrażalne zepsucie. Reed, jeden z pięciu braci, jest „perłą w koronie” rodu Royalów. Dziewczyna nie potrafi się oprzeć jego urokowi, lecz chłopak za wszelką cenę chce zniszczyć jej fascynację.
Stopniowo na jaw wychodzą rodzinne tajemnice, a Ella uświadamia sobie, że jest w stanie przetrwać" wszystko – oprócz życia w pałacu Royalów"

“Nikt nie chce, by go zniszczono. Wszyscy chcemy zostać uratowani. ”


621602-352x500.jpg


Przeczytałam, ale czy sięgnę po raz kolejny? Pewnie nie, wydaje mi się że przeczytałam ją z nudów, zaczęłam czytać drugą część, ale nie mam ochoty jej kończyć, jak dla mnie za dużo dramatów i cukrzenia.
Postacie jakieś takie wyblakłe, Reed mnie irytował, główna bohaterka tak samo, oczywiście współczułam jej, jej sytuacja życiowa wcale nie była bajką, jak większości z nas.
Nie podobało mi się protekcjonalne kobiet.
Styl pisaki nie był zły, ale sama historia mnie nie urzekła.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.