• Wpisów: 271
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 3 dni temu, 17:26
  • Licznik odwiedzin: 22 359 / 652 dni
 
bookocholik
 
"Layken i Willa łączy więcej niż typowe młode pary. Mają za sobą podobne doświadczenia, podobne potrzeby. Oboje stracili rodziców i muszą poradzić sobie z wychowaniem młodszego rodzeństwa.
Wygląda na to, że są dla siebie stworzeni. Ich związek rozpada się jednak, gdy na drodze Willa pojawia się jego dawna miłość Vaughn. Chłopak utrzymuje z nią kontakt, chociaż wie, że Layken może mu nie wybaczyć kłamstw.
Czasami dwoje ludzi musi się rozstać, by zdać sobie sprawę z tego, jak bardzo siebie potrzebują. Czy Willowi uda się naprawić to, co zniszczył, zanim rozstaną się z Layken na zawsze i już nigdy więcej nie zobaczą?"

Moja ocena 7/10

“Miłość jest najpiękniejszą rzeczą na świecie. Niestety, jest także jedną z tych, które najtrudniej utrzymać, i jedną z tych, które najłatwiej utracić.”625046-352x500.jpg


Cóż,spodziewałam się czegoś więcej po tej książce. Jestem troszkę rozczarowana. Sama nie wiem dlaczego. Moim zdaniem część tej książki jest kompletnie niepotrzebna. pierwsza część zawiera wszystko o czym pragniemy wiedzieć. Przeczytałam całą, bo nie lubię zaczynać i nie kończyć. Wiem, że nie sięgnę po trzecią część. Ta książka nie jest dla mnie jej najlepszą książką. W pierwszej części się zakochałam, niestety druga część nie była dla mnie strzałem w dziesiątkę.
Znam fanów tej książki, którzy wprost ją uwielbiają, niestety do mnie nie przemówiła. Autorka, próbowała ciągnąć coś na siłę.
Jednak mimo wszystko, Coollen zawsze będzie dla mnie ulubioną pisarką.

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego