• Wpisów: 277
  • Średnio co: 2 dni
  • Ostatni wpis: 14 dni temu, 17:45
  • Licznik odwiedzin: 22 540 / 688 dni
 
bookocholik
 
"Sloane i James uciekli przed epidemią i programem, ale nie udało im się uciec przed niebezpieczeństwem. Bo program nie chce o nich zapomnieć…
Teraz, dołączywszy do grupy buntowników, muszą uważać na to, komu mogą zaufać, i znaleźć sposób na obalenie programu i powstrzymanie epidemii. A to jest bardzo trudne, gdy w pamięci mają tyle białych plam. Pomóc im może tylko Kuracja – tajemnicza tabletka, która może przywrócić wspomnienia. Za bardzo wysoką cenę.
I istnieje tylko jedna dawka"

Moja ocena 8/10

“Ludzie są okrutnymi istotami. Jeśli nie umiemy objąć czegoś rozumem, zaczynamy w to ingerować, aż w końcu to niszczymy”433375-352x500.jpg


Obawiałam się jak Suzanne dalej poprowadzi tę serię. Obawiałam się, że za bardzo się rozpędziła i nie da rady wybrnąć z sytuacji. Jednak autorka znakomicie sobie poradziła. Nawet nie wiem kiedy i byłam już na samym końcu. Od zawsze kochałam książki, gdzie pokazany jest świat, który rządzi się swoimi prawami, w tym wypadku powstał program.
Głowna bohaterka - Sloane - była młodą silną kobieta, bardzo ją polubiłam, utraciła w życiu bardzo wiele, ale stała się jeszcze silniejsza. Podniosła się, pomógł jej również James - chłopak.
Druga część była jeszcze lepsza od pierwszej. Z każdym rozdziałem akcja była coraz szybsza. Nie powiem, nie raz zatrzymało mi się serce, wstrzymywałam oddech i bałam się przeczytać następną linijkę tekstu.
Książka idealnie wpasowana w moje klimaty. Gorąco polecam!

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.